Brak terminuBZP
Usługi sprzątania i stałego utrzymanie czystości w obiektach Oddziału TVP S.A. w likwidacji w Bydgoszczy oraz w redakcji TVP S.A. w likwidacji Oddział w Bydgoszczy w Toruniu przy ul. Kopernika 4
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wybrany wykonawcaLider: Global Star HR 5 Sp. z o.o. ul. Chodkiewicza 15/105 85-065 Bydgoszcz, Partner: Global Star HR Sp. z o.o. ul. Lipowa 15/11 85-062 BydgoszczBydgoszcz
Wartość umowy198 000,00 PLN
Liczba złożonych ofert8Wysoka konkurencja
Najtańsza oferta198 000,00 PLN
Najdroższa oferta369 000,00 PLN
Taniej od najdroższej171 000,00 PLN46% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+86%
198 000,00 PLN
najtańsza · wybrana369 000,00 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana369 000,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 01.07.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaTVP S.A. w likwidacji Oddział w Bydgoszczy
MiastoBydgoszcz
WojewództwoKujawsko-Pomorskie
NIP5210412987
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Bydgoszcz). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajUsługi
Branża (CPV)90910000-9 — Usługi sprzątania
Numer ogłoszenia2026/BZP 00316248
Data publikacji01.07.2026 10:37
Kody CPV
90910000-9Usługi sprzątania
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu08.05.2026
- Wynik postępowania (ta strona)01.07.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-23a6b2e8-6fb4-4b59-847f-19088e48c953