Brak terminuBZP
Świadczenie usług serwisu i wsparcia systemu informatycznego SAP-2
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy708 873,60 PLN
Liczba złożonych ofert2Niska konkurencja
Najtańsza oferta708 873,60 PLN
Najdroższa oferta737 200,50 PLN
Taniej od najdroższej28 326,90 PLN4% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+4%
708 873,60 PLN
najtańsza · wybrana737 200,50 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana737 200,50 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 24.06.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Warszawa). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajUsługi
Branża (CPV)72250000-2 — Usługi w zakresie konserwacji i wsparcia systemów
Numer ogłoszenia2026/BZP 00325022
Data publikacji06.07.2026 12:58
Kody CPV
72250000-2Usługi w zakresie konserwacji i wsparcia systemów
72590000-7Profesjonalne usługi komputerowe
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu12.05.2026
- Wynik postępowania (ta strona)06.07.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-6155720c-b516-4652-8069-e0c5623e088f