Brak terminuBZP
Przebudowa drogi powiatowej Nr 2026R Jasienica Rosielna – Podlas w miejscowości Jasienica Rosielna
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy1 431 458,90 PLN
Liczba złożonych ofert6Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta1 431 458,90 PLN
Najdroższa oferta1 592 886,55 PLN
Taniej od najdroższej161 427,65 PLN10% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+11%
1 431 458,90 PLN
najtańsza · wybrana1 592 886,55 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana1 592 886,55 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 17.04.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Brzozów). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45233140-2 — Roboty drogowe
Numer ogłoszenia2026/BZP 00203098
Data publikacji17.04.2026 09:40
Kody CPV
45233140-2Roboty drogowe
45233220-7Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233222-1Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu17.03.2026
- Wynik postępowania (ta strona)17.04.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-74e3225e-24d4-4372-8e02-6fbd113ab202