Brak terminuBZP
Remont hali parkingowej dla ambulansów, stacji wyczekiwania ZRM i klatki schodowej w budynku przy ul. Woronicza 19 w Warszawie
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy3 940 032,74 PLN
Liczba złożonych ofert1Niska konkurencja
Najtańsza oferta3 940 032,74 PLN
Najdroższa oferta3 940 032,74 PLN
Data zawarcia umowy: 09.07.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaWojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego „Meditrans” Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Warszawie
MiastoWarszawa
WojewództwoMazowieckie
NIP5261736429
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Warszawa). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45000000-7 — Roboty budowlane
Numer ogłoszenia2026/BZP 00340722
Data publikacji14.07.2026 09:49
Kody CPV
45000000-7Roboty budowlane
45210000-2Roboty budowlane w zakresie budynków
45300000-0Roboty instalacyjne w budynkach
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu29.05.2026
- Wynik postępowania (ta strona)14.07.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-674d9c40-37bd-4990-8313-e82422c9c3fd