Brak terminuBZP
Wymiana kotłowni gazowej, instalacji c.o. i c.w. na podstawie projektu budowlanego w budynku mieszkalnym przy ul. Płockiej 22A w Warszawie
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy312 120,00 PLN
Liczba złożonych ofert3Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta312 120,00 PLN
Najdroższa oferta397 728,20 PLN
Taniej od najdroższej85 608,20 PLN22% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+27%
312 120,00 PLN
najtańsza · wybrana397 728,20 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana397 728,20 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 24.07.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Nazwa"ZAKŁAD GOSPODAROWANIA NIERUCHOMOŚCIAMI W DZIELNICY WOLA M.ST. WARSZAWY"
MiastoWarszawa
WojewództwoMazowieckie
NIP5272457153
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Warszawa). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45300000-0 — Roboty instalacyjne w budynkach
Numer ogłoszenia2026/BZP 00341920
Data publikacji14.07.2026 13:43
Kody CPV
45300000-0Roboty instalacyjne w budynkach
45320000-6Roboty izolacyjne
45331100-7Instalowanie centralnego ogrzewania
45400000-1Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu18.05.2026
- Wynik postępowania (ta strona)14.07.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-835ce07c-8b27-4332-973b-055c90e5b02c