Brak terminuBZP
Adaptacja akustyczna pomieszczeń w Zespole Szkolno-Przedszkolnym im. Mikołaja Kopernika w Nowej Wsi
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy570 064,36 PLN
Liczba złożonych ofert3Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta426 587,86 PLN
Najdroższa oferta570 064,36 PLN
Taniej od najdroższej143 476,50 PLN25% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+34%
426 587,86 PLN
najtańsza570 064,36 PLN
najdroższa
najtańsza570 064,36 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 15.07.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Reguły). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45453000-7 — Roboty remontowe i renowacyjne
Numer ogłoszenia2026/BZP 00353081
Data publikacji21.07.2026 11:07
Kody CPV
45453000-7Roboty remontowe i renowacyjne
45311200-2Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu21.05.2026
- Wynik postępowania (ta strona)21.07.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-b8c099ce-77d6-485b-8511-023219c26065