Brak terminuBZP
Przebudowa ulicy Europejskiej w Dzielnicy Wilanów w Warszawie
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy4 073 000,00 PLN
Liczba złożonych ofert9Wysoka konkurencja
Najtańsza oferta4 073 000,00 PLN
Najdroższa oferta9 196 710,00 PLN
Taniej od najdroższej5 123 710,00 PLN56% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+126%
4 073 000,00 PLN
najtańsza · wybrana9 196 710,00 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana9 196 710,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 15.07.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Warszawa). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45233120-6 — Roboty w zakresie budowy dróg
Numer ogłoszenia2026/BZP 00355470
Data publikacji22.07.2026 11:02
Kody CPV
45233120-6Roboty w zakresie budowy dróg
45316110-9Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu26.03.2026
- Wynik postępowania (ta strona)22.07.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-a1501fd3-75ce-4c88-9d95-9487b3712413