Brak terminuBZP
Pełnienie funkcji inspektora nadzoru nad realizacją zadania pn.: „Rewitalizacja centrum miasta w Krapkowicach - etap I Rynek
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy116 850,00 PLN
Liczba złożonych ofert6Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta116 850,00 PLN
Najdroższa oferta297 660,00 PLN
Taniej od najdroższej180 810,00 PLN61% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+155%
116 850,00 PLN
najtańsza · wybrana297 660,00 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana297 660,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 16.07.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Krapkowice). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajUsługi
Branża (CPV)71247000-1 — Nadzór nad robotami budowlanymi
Numer ogłoszenia2026/BZP 00367916
Data publikacji29.07.2026 12:36
Kody CPV
71247000-1Nadzór nad robotami budowlanymi
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu02.06.2026
- Wynik postępowania (ta strona)29.07.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-f5e9acdd-3935-4488-9602-8e58bbbd54f1