Brak terminuBZP
Dostawa wraz z montażem wiaty parkingowej, przystosowanej pod instalację fotowoltaiczną, przeznaczoną dla 48 miejsc postojowych dla potrzeb Centrum Zdrowia Psychicznego
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy268 755,00 PLN
Liczba złożonych ofert10Wysoka konkurencja
Najtańsza oferta268 755,00 PLN
Najdroższa oferta797 040,00 PLN
Taniej od najdroższej528 285,00 PLN66% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+197%
268 755,00 PLN
najtańsza · wybrana797 040,00 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana797 040,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 11.03.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaSzpital Specjalistyczny im. Henryka Klimontowicza w Gorlicach
MiastoGorlice
WojewództwoMałopolskie
NIP7381794844
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Gorlice). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)44112100-9 — Wiaty
Numer ogłoszenia2026/BZP 00369820
Data publikacji30.07.2026 10:52
Kody CPV
44112100-9Wiaty
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu12.02.2026
- Wynik postępowania (ta strona)30.07.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-d4d39054-36df-4155-b93c-947d1f9ec8b9