Brak terminuBZP
Dostawa wraz z instalacją i uruchomieniem unitów stomatologicznych dla SZPZLO Warszawa Praga-Północ - II
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy199 200,00 PLN
Liczba złożonych ofert1Niska konkurencja
Najtańsza oferta199 200,00 PLN
Najdroższa oferta199 200,00 PLN
Data zawarcia umowy: 13.07.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaSamodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa Praga-Północ
MiastoWarszawa
WojewództwoMazowieckie
NIP1131960020
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Warszawa). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)33192400-6 — Stanowiska stomatologiczne
Numer ogłoszenia2026/BZP 00372565
Data publikacji31.07.2026 12:07
Kody CPV
33192400-6Stanowiska stomatologiczne
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu11.06.2026
- Wynik postępowania (ta strona)31.07.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-7a3285dc-6f02-4aae-a905-8d227de779c4