Brak terminuBZP
Budowa strefy rekreacji i integracji społecznej przy ul. Duchowizna w mieście Zakroczym
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy538 678,00 PLN
Liczba złożonych ofert4Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta538 678,00 PLN
Najdroższa oferta721 070,34 PLN
Taniej od najdroższej182 392,34 PLN25% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+34%
538 678,00 PLN
najtańsza · wybrana721 070,34 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana721 070,34 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 30.07.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Zakroczym). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45100000-8 — Przygotowanie terenu pod budowę
Numer ogłoszenia2026/BZP 00373093
Data publikacji31.07.2026 13:41
Kody CPV
45100000-8Przygotowanie terenu pod budowę
45233200-1Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45112710-5Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45212140-9Obiekty rekreacyjne
43325000-7Wyposażenie parków i placów zabaw
45342000-6Wznoszenie ogrodzeń
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu10.06.2026
- Wynik postępowania (ta strona)31.07.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy z możliwością negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-2f8e9cf6-8ee6-4194-9332-53bafbe30d07