Brak terminuBZP
Budowa budynku magazynowego wraz z infrastrukturą towarzyszącą na potrzeby Programu OLiOC w Sokołowie Podlaskim
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy859 487,10 PLN
Liczba złożonych ofert2Niska konkurencja
Najtańsza oferta859 487,10 PLN
Najdroższa oferta891 750,00 PLN
Taniej od najdroższej32 262,90 PLN4% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+4%
859 487,10 PLN
najtańsza · wybrana891 750,00 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana891 750,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 27.07.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaPowiat Sokołowski w Sokołowie Podlaskim
MiastoSokołów Podlaski
WojewództwoMazowieckie
NIP8231627536
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Sokołów Podlaski). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45000000-7 — Roboty budowlane
Numer ogłoszenia2026/BZP 00372979
Data publikacji31.07.2026 13:19
Kody CPV
45000000-7Roboty budowlane
71320000-7Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
45111200-0Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45223210-1Roboty konstrukcyjne z wykorzystaniem stali
45311000-0Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu22.05.2026
- Wynik postępowania (ta strona)31.07.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy z możliwością negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-eb2700cd-75c5-41a8-b666-c9e356c8162f