Brak terminuBZP
Dostawa karnetów uprawniających do korzystania z usług sportowo-rekreacyjnych
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy652 536,00 PLN
Liczba złożonych ofert3Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta652 536,00 PLN
Najdroższa oferta742 256,00 PLN
Taniej od najdroższej89 720,00 PLN12% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+14%
652 536,00 PLN
najtańsza · wybrana742 256,00 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana742 256,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 30.06.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Szczecin). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajUsługi
Branża (CPV)92000000-1 — Rekreacja i kultura
Numer ogłoszenia2026/BZP 00373723
Data publikacji03.08.2026 07:18
Kody CPV
92000000-1Rekreacja i kultura
22457000-8Wejściówki
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu05.05.2026
- Wynik postępowania (ta strona)03.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy z możliwością negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-ae202679-5318-41c1-b7d7-8a5e94ab86a7