Brak terminuBZP
Modernizacja pokrycia dachowego i elewacji w pawilonie „I” oraz utworzenie ogrodu rekreacyjnego z elementami małej architektury III - Utworzenie ogrodu rekreacyjnego z elementami małej architektury
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy848 406,36 PLN
Liczba złożonych ofert4Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta848 406,36 PLN
Najdroższa oferta993 558,71 PLN
Taniej od najdroższej145 152,35 PLN15% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+17%
848 406,36 PLN
najtańsza · wybrana993 558,71 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana993 558,71 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 03.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaWOJEWÓDZKI SZPITAL NEUROPSYCHIATRYCZNY IM. DR. EMILA CYRANA
MiastoLubliniec
WojewództwoŚląskie
NIP5751656554
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Lubliniec). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45111200-0 — Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
Numer ogłoszenia2026/BZP 00374159
Data publikacji03.08.2026 10:35
Kody CPV
45111200-0Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233222-1Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45262350-9Betonowanie bez zbrojenia
34953300-5Chodniki
37500000-3Instrumenty i sport
77310000-6Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu17.06.2026
- Wynik postępowania (ta strona)03.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy z możliwością negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-744e633d-1eae-4bb0-8647-181422349f2e