Brak terminuBZP
Uzupełnienie zabezpieczenia antykorozyjnego konstrukcji stalowej oraz zabezpieczenia całej konstrukcji stalowej hali głównej w budynku dawnej drukarni przy ul. Mińskiej 65 w Warszawie.
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy655 467,00 PLN
Liczba złożonych ofert5Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta566 661,00 PLN
Najdroższa oferta1 292 577,68 PLN
Taniej od najdroższej725 916,68 PLN56% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+128%
566 661,00 PLN
najtańsza1 292 577,68 PLN
najdroższa
najtańsza1 292 577,68 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 22.07.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Warszawa). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45261220-2 — Malowanie dachów i inne roboty dotyczące okładzin
Numer ogłoszenia2026/BZP 00374591
Data publikacji03.08.2026 12:30
Kody CPV
45261220-2Malowanie dachów i inne roboty dotyczące okładzin
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu14.05.2026
- Wynik postępowania (ta strona)03.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy z możliwością negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-28639354-4447-49b2-8965-bb8672cd90ed