Brak terminuBZP
BZP.271.52.2026 Wykonanie robót(...) pod nazwą: „Remont instalacji elektrycznej w lokalu położonym przy ul. Sikorskiego 17/2 w Nowym Sączu”.
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy6 480,00 PLN
Liczba złożonych ofert3Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta6 480,00 PLN
Najdroższa oferta11 343,02 PLN
Taniej od najdroższej4 863,02 PLN43% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+75%
6 480,00 PLN
najtańsza · wybrana11 343,02 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana11 343,02 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 31.07.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Nowy Sącz). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45310000-3 — Roboty instalacyjne elektryczne
Numer ogłoszenia2026/BZP 00376688
Data publikacji04.08.2026 12:28
Kody CPV
45310000-3Roboty instalacyjne elektryczne
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu09.06.2026
- Wynik postępowania (ta strona)04.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy z możliwością negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-b7983cb4-c953-464d-85ac-8ed3dcbc9e62