Brak terminuBZP
Świadczenia usług z zakresu opieki weterynaryjnej nad zwierzętami bezdomnymi i wolnożyjącymi z terenu dzielnicy Bielany
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wybrany wykonawcaPrzychodnia Weterynaryjna Chomiczówka Aleksandra Kobza-Romaldowska wspólnik spółki cywilnejWarszawa
Wartość umowy755 995,00 PLN
Liczba złożonych ofert1Niska konkurencja
Najtańsza oferta755 995,00 PLN
Najdroższa oferta755 995,00 PLN
Data zawarcia umowy: 29.07.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaMiasto Stołeczne Warszawa - Dzielnica Bielany
MiastoWarszawa
WojewództwoMazowieckie
NIP01525964000041
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Warszawa). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajUsługi
Branża (CPV)85200000-1 — Usługi weterynaryjne
Numer ogłoszenia2026/BZP 00377387
Data publikacji04.08.2026 14:46
Kody CPV
85200000-1Usługi weterynaryjne
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu17.06.2026
- Wynik postępowania (ta strona)04.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-1864efef-9809-4937-9e98-0a9fba15227e