Brak terminuBZP
Świadczenie usług sportowo – rekreacyjnych w ramach abonamentu dla pracowników Instytutu Ochrony Środowiska – Państwowego Instytutu Badawczego, dzieci pracowników oraz osób towarzyszących
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy648 000,00 PLN
Liczba złożonych ofert1Niska konkurencja
Najtańsza oferta983,00 PLN
Najdroższa oferta983,00 PLN
Data zawarcia umowy: 31.07.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaINSTYTUT OCHRONY ŚRODOWISKA - PAŃSTWOWY INSTYTUT BADAWCZY
MiastoWarszawa
WojewództwoMazowieckie
NIP5250007307
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Warszawa). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajUsługi
Branża (CPV)92000000-1 — Rekreacja i kultura
Numer ogłoszenia2026/BZP 00378318
Data publikacji05.08.2026 10:42
Kody CPV
92000000-1Rekreacja i kultura
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu03.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)05.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-867bf11f-7bef-47c7-9016-e6b618bd644b