Brak terminuBZP
Świadczenie usług sportowych i rekreacyjnych w ramach programu korzyści pracowniczych dla Szpitala Bielańskiego w Warszawie (ZP-69/2026)
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy992 280,00 PLN
Liczba złożonych ofert1Niska konkurencja
Najtańsza oferta992 280,00 PLN
Najdroższa oferta992 280,00 PLN
Data zawarcia umowy: 24.07.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaSzpital Bielański im. Ks. J. Popiełuszki Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
MiastoWarszawa
WojewództwoMazowieckie
NIP1181417683
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Warszawa). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajUsługi
Branża (CPV)92330000-3 — Usługi świadczone przez ośrodki rekreacyjne
Numer ogłoszenia2026/BZP 00381425
Data publikacji06.08.2026 14:07
Kody CPV
92330000-3Usługi świadczone przez ośrodki rekreacyjne
92600000-7Usługi sportowe
92610000-0Usługi świadczone przez ośrodki sportowe
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu07.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)06.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-ec1eed47-59fe-4755-a98f-72015152f807