Brak terminuBZP
Odbiór, transport i unieszkodliwianie odpadów medycznych dla Szpitala Bielańskiego o kodzie 180104 – Lokalizacja ul. Inflancka 6 (ZP-80/2026)
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy300 920,40 PLN
Liczba złożonych ofert2Niska konkurencja
Najtańsza oferta300 920,40 PLN
Najdroższa oferta347 371,20 PLN
Taniej od najdroższej46 450,80 PLN13% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+15%
300 920,40 PLN
najtańsza · wybrana347 371,20 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana347 371,20 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 04.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaSzpital Bielański im. Ks. J. Popiełuszki Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
MiastoWarszawa
WojewództwoMazowieckie
NIP1181417683
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Warszawa). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajUsługi
Branża (CPV)90512000-9 — Usługi transportu odpadów
Numer ogłoszenia2026/BZP 00381596
Data publikacji06.08.2026 14:42
Kody CPV
90512000-9Usługi transportu odpadów
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu16.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)06.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-edd79602-cddb-4ea6-ad47-4e0dd7374b30