Brak terminuBZP
Dostawa plotera laserowego na potrzeby Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi.
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy97 170,00 PLN
Liczba złożonych ofert2Niska konkurencja
Najtańsza oferta63 960,00 PLN
Najdroższa oferta97 170,00 PLN
Taniej od najdroższej33 210,00 PLN34% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+52%
63 960,00 PLN
najtańsza97 170,00 PLN
najdroższa
najtańsza97 170,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 05.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaAkademia Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi
MiastoŁódź
WojewództwoŁódzkie
NIP7240005348
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Łódź). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)30232140-7 — Plotery
Numer ogłoszenia2026/BZP 00383615
Data publikacji07.08.2026 14:14
Kody CPV
30232140-7Plotery
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu05.06.2026
- Wynik postępowania (ta strona)07.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-76ca4f86-15f5-431b-90ae-7c3fc7d76058