Brak terminuBZP
Dostawy nici chirurgicznych, ujęte w 10 zadaniach asortymentowych dla zaopatrzenia Apteki Szpitala Powiatowego w Limanowej
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy433 067,07 PLN
Liczba złożonych ofert1Niska konkurencja
Najtańsza oferta1 147,74 PLN
Najdroższa oferta178 452,19 PLN
Taniej od najdroższej177 304,45 PLN99% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+15448%
1 147,74 PLN
najtańsza178 452,19 PLN
najdroższa
najtańsza178 452,19 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 03.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaSzpital Powiatowy w Limanowej Imienia Miłosierdzia Bożego
MiastoLimanowa
WojewództwoMałopolskie
NIP7371741935
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Limanowa). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)33141121-4 — Szwy chirurgiczne
Numer ogłoszenia2026/BZP 00384606
Data publikacji10.08.2026 10:20
Kody CPV
33141121-4Szwy chirurgiczne
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu03.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)10.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-2be7e822-0621-425c-b8e2-51bfa4fa7c92