Brak terminuBZP
Ubezpieczenie majątku i innych interesów Gminy Zalesie oraz jednostek organizacyjnych i instytucji kultury
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy125 893,00 PLN
Liczba złożonych ofert3Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta8 000,00 PLN
Najdroższa oferta107 496,00 PLN
Taniej od najdroższej99 496,00 PLN93% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+1244%
8 000,00 PLN
najtańsza107 496,00 PLN
najdroższa
najtańsza107 496,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 22.04.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Toruń). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajUsługi
Branża (CPV)66510000-8 — Usługi ubezpieczeniowe
Numer ogłoszenia2026/BZP 00392724
Data publikacji14.08.2026 10:52
Kody CPV
66510000-8Usługi ubezpieczeniowe
66515100-4Usługi ubezpieczenia od ognia
66515400-7Usługi ubezpieczenia od skutków żywiołów
66515000-3Usługi ubezpieczenia od uszkodzenia lub utraty
66516400-4Usługi ubezpieczenia od ogólnej odpowiedzialności cywilnej
66516000-0Usługi ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej
66512100-3Usługi ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków
66516100-1Usługi ubezpieczenia pojazdów mechanicznych od odpowiedzialności cywilnej
66514110-0Usługi ubezpieczeń pojazdów mechanicznych
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu07.04.2026
- Wynik postępowania (ta strona)14.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy z możliwością negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-f3fb56d9-eaf1-4907-a5dd-793c180caa3f