Brak terminuBZP
Usługa audytu bezpieczeństwa i wydajności systemów teleinformatycznych MRiT
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy255 840,00 PLN
Liczba złożonych ofert4Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta255 840,00 PLN
Najdroższa oferta492 000,00 PLN
Taniej od najdroższej236 160,00 PLN48% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+92%
255 840,00 PLN
najtańsza · wybrana492 000,00 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana492 000,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 06.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Warszawa). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajUsługi
Branża (CPV)72810000-1 — Usługi audytu komputerowego
Numer ogłoszenia2026/BZP 00397213
Data publikacji19.08.2026 09:08
Kody CPV
72810000-1Usługi audytu komputerowego
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu22.04.2026
- Wynik postępowania (ta strona)19.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-9d0f08a9-eeb6-47ae-87bc-5375bda5107d