Brak terminuBZP
Przebudowa drogi powiatowej nr 2537L na odcinku od km 0+410,00 do km 1+635,00
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy4 294 661,38 PLN
Liczba złożonych ofert7Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta4 294 661,38 PLN
Najdroższa oferta6 563 022,16 PLN
Taniej od najdroższej2 268 360,78 PLN35% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+53%
4 294 661,38 PLN
najtańsza · wybrana6 563 022,16 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana6 563 022,16 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 18.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Puławy). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45233000-9 — Roboty budowlane
Numer ogłoszenia2026/BZP 00397106
Data publikacji19.08.2026 08:41
Kody CPV
45233000-9Roboty budowlane
45111000-8Roboty budowlane
45112000-5Roboty w zakresie usuwania gleby
45221000-2Roboty budowlane
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu25.06.2026
- Wynik postępowania (ta strona)19.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-055c38fa-3037-4f4e-b23d-1e2bc01e396f