Brak terminuBZP
Rewitalizacja w gminie Radłów - zintegrowane działania na rzecz społeczności lokalnej. Rewitalizacja placu i budynku po byłym sklepie GS w centrum Radłowa
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy1 968 000,00 PLN
Liczba złożonych ofert7Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta1 968 000,00 PLN
Najdroższa oferta2 435 426,00 PLN
Taniej od najdroższej467 426,00 PLN19% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+24%
1 968 000,00 PLN
najtańsza · wybrana2 435 426,00 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana2 435 426,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 19.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Radłów). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45000000-7 — Roboty budowlane
Numer ogłoszenia2026/BZP 00398869
Data publikacji19.08.2026 14:57
Kody CPV
45000000-7Roboty budowlane
45110000-1Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45231300-8Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45233250-6Roboty budowlane
45260000-7Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
45261210-9Wykonywanie pokryć dachowych
45262210-6Fundamentowanie
45262520-2Roboty murowe
45310000-3Roboty instalacyjne elektryczne
45315000-8Instalowanie urządzeń elektrycznego ogrzewania i innego sprzętu elektrycznego w budynkach
45331000-6Roboty budowlane
45331220-4Instalowanie urządzeń klimatyzacyjnych
45332400-7Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych
45400000-1Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45410000-4Tynkowanie
45420000-7Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
45431000-7Kładzenie płytek
45443000-4Roboty elewacyjne
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu26.06.2026
- Wynik postępowania (ta strona)19.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-cc3fbd48-1528-4151-8240-bc5fd677b971