Brak terminuBZP
Dostawa dwóch pojazdów typu furgon 5-osobowy z przestrzenią ładunkową w wersji nieoznakowanej
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy514 140,00 PLN
Liczba złożonych ofert2Niska konkurencja
Najtańsza oferta256 086,00 PLN
Najdroższa oferta288 927,00 PLN
Taniej od najdroższej32 841,00 PLN11% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+13%
256 086,00 PLN
najtańsza288 927,00 PLN
najdroższa
najtańsza288 927,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 19.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Piła). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)34130000-7 — Pojazdy silnikowe do transportu towarów
Numer ogłoszenia2026/BZP 00399425
Data publikacji20.08.2026 09:20
Kody CPV
34130000-7Pojazdy silnikowe do transportu towarów
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu30.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)20.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoZamawiający publiczny — inny
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy z możliwością negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-d248fdba-7039-466e-8837-d80abd553db8