Brak terminuBZP
Dowóz uczniów na podstawie biletów miesięcznych do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Pliszczynie oraz dowóz dzieci niepełnosprawnych do szkół specjalnych w roku szkolnym 2026/2027
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy259 792,00 PLN
Liczba złożonych ofert4Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta124 644,00 PLN
Najdroższa oferta139 014,72 PLN
Taniej od najdroższej14 370,72 PLN10% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+12%
124 644,00 PLN
najtańsza139 014,72 PLN
najdroższa
najtańsza139 014,72 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 12.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Jakubowice Murowane). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajUsługi
Branża (CPV)60100000-9 — Usługi w zakresie transportu drogowego
Numer ogłoszenia2026/BZP 00403759
Data publikacji24.08.2026 11:14
Kody CPV
60100000-9Usługi w zakresie transportu drogowego
60112000-6Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego
60140000-1Nieregularny transport osób
60130000-8Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu08.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)24.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-3ec27a0a-6cce-4b11-9983-f6509ee436e8