Brak terminuBZP
Modernizacja budynku komunalnego na potrzeby świetlicy wiejskiej w Bożej Woli
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy281 900,27 PLN
Liczba złożonych ofert6Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta281 900,27 PLN
Najdroższa oferta399 995,00 PLN
Taniej od najdroższej118 094,73 PLN30% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+42%
281 900,27 PLN
najtańsza · wybrana399 995,00 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana399 995,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 24.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Zakrzew). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45000000-7 — Roboty budowlane
Numer ogłoszenia2026/BZP 00404279
Data publikacji24.08.2026 13:38
Kody CPV
45000000-7Roboty budowlane
45453000-7Roboty remontowe i renowacyjne
45300000-0Roboty instalacyjne w budynkach
45400000-1Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45311000-0Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu21.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)24.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-ea8f1db5-0e6f-4919-a6fb-6f2134609151