Brak terminuBZP
Postępowanie o udzielenie zamówienia na ubezpieczenie Gminy Sępólno Krajeńskie
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy555 429,00 PLN
Liczba złożonych ofert2Niska konkurencja
Najtańsza oferta24 222,00 PLN
Najdroższa oferta457 679,01 PLN
Taniej od najdroższej433 457,01 PLN95% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+1790%
24 222,00 PLN
najtańsza457 679,01 PLN
najdroższa
najtańsza457 679,01 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 23.07.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Sępólno Krajeńskie). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajUsługi
Branża (CPV)66510000-8 — Usługi ubezpieczeniowe
Numer ogłoszenia2026/BZP 00405090
Data publikacji25.08.2026 08:49
Kody CPV
66510000-8Usługi ubezpieczeniowe
66515000-3Usługi ubezpieczenia od uszkodzenia lub utraty
66516000-0Usługi ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej
66512100-3Usługi ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków
66514110-0Usługi ubezpieczeń pojazdów mechanicznych
66516100-1Usługi ubezpieczenia pojazdów mechanicznych od odpowiedzialności cywilnej
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu15.06.2026
- Wynik postępowania (ta strona)25.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy z możliwością negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-64802fb1-5aad-481d-8271-ba9dc4956f3a