Brak terminuBZP
Zakup Dźwigu osobowego (windy) z przystosowaniem dla osób niepełnosprawnych w Domu Pomocy Społecznej.
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy181 440,00 PLN
Liczba złożonych ofert5Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta181 440,00 PLN
Najdroższa oferta258 120,00 PLN
Taniej od najdroższej76 680,00 PLN30% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+42%
181 440,00 PLN
najtańsza · wybrana258 120,00 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana258 120,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 12.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaPowiat Aleksandrowski- Dom Pomocy Społecznej w Zakrzewie
MiastoZakrzewo
WojewództwoKujawsko-Pomorskie
NIP8911623744
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Zakrzewo). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)42416100-6 — Windy
Numer ogłoszenia2026/BZP 00405246
Data publikacji25.08.2026 09:35
Kody CPV
42416100-6Windy
45313100-5Instalowanie wind
45400000-1Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45310000-3Roboty instalacyjne elektryczne
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu13.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)25.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-875c6e65-225c-4663-afd3-23cc00d4accd