Brak terminuBZP
"Cyberbezpieczny samorząd" Zakup systemu SIEM dla Urzędu Miejskiego Trzcianki
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy80 000,00 PLN
Liczba złożonych ofert7Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta80 000,00 PLN
Najdroższa oferta209 900,00 PLN
Taniej od najdroższej129 900,00 PLN62% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+162%
80 000,00 PLN
najtańsza · wybrana209 900,00 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana209 900,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 30.06.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Trzcianka). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajUsługi
Branża (CPV)72263000-6 — Usługi wdrażania oprogramowania
Numer ogłoszenia2026/BZP 00405162
Data publikacji25.08.2026 09:09
Kody CPV
72263000-6Usługi wdrażania oprogramowania
48730000-4Pakiety oprogramowania zabezpieczającego
72260000-5Usługi w zakresie oprogramowania
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu15.05.2026
- Wynik postępowania (ta strona)25.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-2e40066d-75d6-477d-86c3-a86676f74611