Brak terminuBZP
Rozbudowa skrzyżowania drogi powiatowej Nr 1818W ul. J. Mireckiego z ul. Aleją Legionów w Gminie Legionowo
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wybrany wykonawcaKrólik Włodzimierz KROOL Zakład Robót drogowych i Inżynieryjno InstalacyjnychWołomin
Wartość umowy2 937 240,00 PLN
Liczba złożonych ofert5Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta2 937 240,00 PLN
Najdroższa oferta4 838 143,50 PLN
Taniej od najdroższej1 900 903,50 PLN39% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+65%
2 937 240,00 PLN
najtańsza · wybrana4 838 143,50 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana4 838 143,50 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 21.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Legionowo). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45233120-6 — Roboty w zakresie budowy dróg
Numer ogłoszenia2026/BZP 00405271
Data publikacji25.08.2026 09:41
Kody CPV
45233120-6Roboty w zakresie budowy dróg
45315100-9Instalacyjne roboty elektrotechniczne
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu10.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)25.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-ade0e51d-68e2-449a-b82c-382b1a0f34f6