Brak terminuBZP
Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych do Szkoły Podstawowej Nr 4 im. Adama Mickiewicza w Bielsku Podlaskim
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy338 619,86 PLN
Liczba złożonych ofert2Niska konkurencja
Najtańsza oferta21 661,50 PLN
Najdroższa oferta114 041,51 PLN
Taniej od najdroższej92 380,01 PLN81% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+426%
21 661,50 PLN
najtańsza114 041,51 PLN
najdroższa
najtańsza114 041,51 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 24.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaSZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. ADAMA MICKIEWICZA W BIELSKU PODLASKIM
MiastoBielsk Podlaski
WojewództwoPodlaskie
NIP5432012283
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Bielsk Podlaski). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)15500000-3 — Produkty mleczarskie
Numer ogłoszenia2026/BZP 00405043
Data publikacji25.08.2026 08:37
Kody CPV
15500000-3Produkty mleczarskie
03220000-9Rolnictwo i hodowla
15100000-9Żywność i napoje
15896000-5Produkty głęboko mrożone
03142500-3Jaja
15221000-3Ryby mrożone
15800000-6Różne produkty spożywcze
15810000-9Żywność i napoje
15112000-6Drób
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu20.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)25.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-b8b3013e-57bf-4b65-b22a-64e7246d9b2f