Brak terminuBZP
Rozbudowa ul. Leśnej w Rakowcu w ciągu drogi powiatowej nr 3201G Tychnowy–Rakowiec.
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wybrany wykonawcaKwidzyńskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Budowlanych "STRZELBUD" Sp. z o.o.Kwidzyn
Wartość umowy3 625 679,60 PLN
Liczba złożonych ofert3Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta3 625 679,60 PLN
Najdroższa oferta3 625 679,60 PLN
Data zawarcia umowy: 19.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaPowiat Kwidzyński- Starostwo Powiatowe w Kwidzynie
MiastoKwidzyn
WojewództwoPomorskie
NIP5811960802
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Kwidzyn). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45233140-2 — Roboty drogowe
Numer ogłoszenia2026/BZP 00405399
Data publikacji25.08.2026 10:15
Kody CPV
45233140-2Roboty drogowe
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu19.06.2026
- Wynik postępowania (ta strona)25.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy z możliwością negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-be98ca75-aed6-4610-9eb2-a8db4c008ba6