Brak terminuBZP
Radarowe wyświetlacze prędkości "Tu jest akcja by wszystkim żyło się lepiej"
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy185 053,50 PLN
Liczba złożonych ofert7Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta185 053,50 PLN
Najdroższa oferta457 929,00 PLN
Taniej od najdroższej272 875,50 PLN60% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+147%
185 053,50 PLN
najtańsza · wybrana457 929,00 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana457 929,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 07.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Goleniów). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)38115100-5 — Urządzenia kontroli radarowej
Numer ogłoszenia2026/BZP 00405900
Data publikacji25.08.2026 12:09
Kody CPV
38115100-5Urządzenia kontroli radarowej
34996000-5Sprzęt transportowy
45233290-8Instalowanie znaków drogowych
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu26.06.2026
- Wynik postępowania (ta strona)25.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-4b4aac59-fd75-4ffc-bf13-4747e0323020