Brak terminuBZP
Budowa i modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Golce
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wybrany wykonawcaUSŁUGI TRANSPORTOWE I ZMECHANIZOWANE ROBOTY ZIEMNE REKULTYWACJA TERENU TADEUSZ BEDNARZNisko
Wartość umowy170 000,00 PLN
Liczba złożonych ofert9Wysoka konkurencja
Najtańsza oferta170 000,00 PLN
Najdroższa oferta327 696,45 PLN
Taniej od najdroższej157 696,45 PLN48% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+93%
170 000,00 PLN
najtańsza · wybrana327 696,45 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana327 696,45 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 11.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Jarocin). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45000000-7 — Roboty budowlane
Numer ogłoszenia2026/BZP 00407025
Data publikacji26.08.2026 07:58
Kody CPV
45000000-7Roboty budowlane
45100000-8Przygotowanie terenu pod budowę
45233000-9Roboty budowlane
45233100-0Roboty budowlane
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu09.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)26.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-8a1ae8c0-6f33-4082-bb83-5228081e02c8