Brak terminuBZP
Termomodernizacja elewacji budynku mieszkalnego-wielorodzinnego przy ul. Górniczej 13-15 w Wodzisławiu Śląskim
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy326 584,73 PLN
Liczba złożonych ofert4Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta326 584,73 PLN
Najdroższa oferta367 893,96 PLN
Taniej od najdroższej41 309,23 PLN11% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+13%
326 584,73 PLN
najtańsza · wybrana367 893,96 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana367 893,96 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 18.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Wodzisław Śląski). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45000000-7 — Roboty budowlane
Numer ogłoszenia2026/BZP 00407082
Data publikacji26.08.2026 08:24
Kody CPV
45000000-7Roboty budowlane
45400000-1Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45320000-6Roboty izolacyjne
45453000-7Roboty remontowe i renowacyjne
45210000-2Roboty budowlane w zakresie budynków
45450000-6Roboty budowlane
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu17.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)26.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy z możliwością negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-defeabd0-878b-4085-b9f4-fa9f2436dbfb