Brak terminuBZP
Zakup paliwa gazowego i dystrybucja paliwa gazowego do budynku kotłowni przy ulicy Kajakowej 12
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy222 293,75 PLN
Liczba złożonych ofert1Niska konkurencja
Najtańsza oferta222 293,75 PLN
Najdroższa oferta222 293,75 PLN
Data zawarcia umowy: 20.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaSAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ WARSZAWA-URSYNÓW
MiastoWarszawa
WojewództwoMazowieckie
NIP9511998375
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Warszawa). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)09123000-7 — Gaz ziemny
Numer ogłoszenia2026/BZP 00407772
Data publikacji26.08.2026 11:26
Kody CPV
09123000-7Gaz ziemny
65200000-5Przesył gazu i podobne usługi
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu30.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)26.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-31f012ac-3923-4afa-9e1e-c23f6fefe09e