Brak terminuBZP
Remonty bieżące dróg na terenie miasta Ruda Śląska - drogi gminne - Nowy Bytom, Czarny Las
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy913 468,77 PLN
Liczba złożonych ofert4Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta913 468,77 PLN
Najdroższa oferta1 324 443,09 PLN
Taniej od najdroższej410 974,32 PLN31% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+45%
913 468,77 PLN
najtańsza · wybrana1 324 443,09 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana1 324 443,09 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 19.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Ruda Śląska). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45233142-6 — Roboty w zakresie naprawy dróg
Numer ogłoszenia2026/BZP 00409244
Data publikacji27.08.2026 08:29
Kody CPV
45233142-6Roboty w zakresie naprawy dróg
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu09.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)27.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy z możliwością negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-ddb217ab-c841-4748-acfe-e23f58957273