Brak terminuBZP
Odnowienie gwarancji i wsparcia technicznego producenta dla platformy Dell PowerEdge VRTX
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy24 354,00 PLN
Liczba złożonych ofert2Niska konkurencja
Najtańsza oferta24 354,00 PLN
Najdroższa oferta35 940,60 PLN
Taniej od najdroższej11 586,60 PLN32% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+48%
24 354,00 PLN
najtańsza · wybrana35 940,60 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana35 940,60 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 26.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaCENTRALNA WOJSKOWA PRZYCHODNIA LEKARSKA CEPELEK SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ
MiastoWarszawa
WojewództwoMazowieckie
NIP1130038734
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Warszawa). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajUsługi
Branża (CPV)72611000-6 — Usługi w zakresie wsparcia technicznego
Numer ogłoszenia2026/BZP 00409566
Data publikacji27.08.2026 09:56
Kody CPV
72611000-6Usługi w zakresie wsparcia technicznego
72250000-2Usługi w zakresie konserwacji i wsparcia systemów
48000000-8Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu04.08.2026
- Wynik postępowania (ta strona)27.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-4305c382-2f8e-40fb-b93d-aa930a9f9935