Brak terminuBZP
Usługi odbioru i zniszczenia ruchomości różnego rodzaju na potrzeby Izby Administracji Skarbowej w Zielonej Górze i podległych jednostek
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy132 380,73 PLN
Liczba złożonych ofert2Niska konkurencja
Najtańsza oferta132 380,73 PLN
Najdroższa oferta387 252,98 PLN
Taniej od najdroższej254 872,25 PLN66% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+193%
132 380,73 PLN
najtańsza · wybrana387 252,98 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana387 252,98 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 17.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaIzba Administracji Skarbowej w Zielonej Górze
MiastoZielona Góra
WojewództwoLubuskie
NIP9291415264
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Zielona Góra). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajUsługi
Branża (CPV)90500000-2 — Usługi związane z odpadami
Numer ogłoszenia2026/BZP 00410208
Data publikacji27.08.2026 12:35
Kody CPV
90500000-2Usługi związane z odpadami
90513000-6Ścieki, odpady, środowisko
90533000-2Usługi gospodarki odpadami
90513300-9Usługi spalania odpadów
90511000-2Usługi wywozu odpadów
90512000-9Usługi transportu odpadów
90514000-3Usługi recyklingu odpadów
90520000-8Ścieki, odpady, środowisko
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu07.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)27.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy z możliwością negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-14572d73-d5e1-4699-89d6-d95ee544625f