Brak terminuBZP
Termomodernizacja obiektu SP ZOZ Sanatorium Uzdrowiskowego MSWiA „AGAT” w Jeleniej Górze” - w zakresie docieplenia płyt balkonowych wraz z wymianą wypełnień balustrad.
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy1 758 900,00 PLN
Liczba złożonych ofert2Niska konkurencja
Najtańsza oferta1 758 900,00 PLN
Najdroższa oferta1 875 998,77 PLN
Taniej od najdroższej117 098,77 PLN6% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+7%
1 758 900,00 PLN
najtańsza · wybrana1 875 998,77 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana1 875 998,77 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 07.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaSAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ SANATORIUM UZDROWISKOWE MINISTERSTWA SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI "AGAT" W JELENIEJ GÓRZE
MiastoJelenia Góra
WojewództwoDolnośląskie
NIP6112223263
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Jelenia Góra). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45000000-7 — Roboty budowlane
Numer ogłoszenia2026/BZP 00411548
Data publikacji28.08.2026 09:29
Kody CPV
45000000-7Roboty budowlane
45262100-2Roboty przy wznoszeniu rusztowań
45223210-1Roboty konstrukcyjne z wykorzystaniem stali
45321000-3Izolacja cieplna
45262370-5Roboty w zakresie pokrywania betonem
45431100-8Kładzenie terakoty
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu25.06.2026
- Wynik postępowania (ta strona)28.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-07c326b6-c314-4c94-a7d7-fc8fb32b97b6