Brak terminuBZP
Dostawa aparatu USG wszechstronnego w tym doppler z funkcjami kardio i naczyniowymi oraz z funkcją do badania jamy brzusznej
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy292 950,00 PLN
Liczba złożonych ofert1Niska konkurencja
Najtańsza oferta292 950,00 PLN
Najdroższa oferta292 950,00 PLN
Data zawarcia umowy: 21.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaSamodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa-Ochota
MiastoWarszawa
WojewództwoMazowieckie
NIP5261771472
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Warszawa). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)33112200-0 — Aparaty ultrasonograficzne
Numer ogłoszenia2026/BZP 00411459
Data publikacji28.08.2026 09:07
Kody CPV
33112200-0Aparaty ultrasonograficzne
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu17.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)28.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy z możliwością negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-cb1d17a1-aebc-4bec-ae15-b26f3d221a98