Brak terminuBZP
Dostawa antybiotyków dla Szpitala Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Wołominie w podziale na zadania II
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy137 481,92 PLN
Liczba złożonych ofert3Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta3 240,00 PLN
Najdroższa oferta80 062,56 PLN
Taniej od najdroższej76 822,56 PLN96% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+2371%
3 240,00 PLN
najtańsza80 062,56 PLN
najdroższa
najtańsza80 062,56 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 26.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaSzpital Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Wołominie
MiastoWołomin
WojewództwoMazowieckie
NIP1250931792
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)33631400-6 — Antybiotyki i środki chemoterapeutyczne do użytku dermatologicznego
Numer ogłoszenia2026/BZP 00411788
Data publikacji28.08.2026 10:25
Kody CPV
33631400-6Antybiotyki i środki chemoterapeutyczne do użytku dermatologicznego
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu07.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)28.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-066d558a-89d4-483e-924d-82ec3a18b5cf