Brak terminuBZP
Przebudowa pustych pomieszczeń budynku Szkoły Podstawowej w Kaławie z przeznaczeniem na salę wiejską
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy499 916,46 PLN
Liczba złożonych ofert5Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta499 916,46 PLN
Najdroższa oferta744 150,00 PLN
Taniej od najdroższej244 233,54 PLN33% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+49%
499 916,46 PLN
najtańsza · wybrana744 150,00 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana744 150,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 21.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Międzyrzecz). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45000000-7 — Roboty budowlane
Numer ogłoszenia2026/BZP 00411758
Data publikacji28.08.2026 10:15
Kody CPV
45000000-7Roboty budowlane
45310000-3Roboty instalacyjne elektryczne
45443000-4Roboty elewacyjne
45421000-4Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45410000-4Tynkowanie
45440000-3Roboty malarskie i szklarskie
45331000-6Roboty budowlane
45332400-7Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu30.06.2026
- Wynik postępowania (ta strona)28.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-c81db0d3-5d8d-4190-9e7f-78c1a5d48b56