Brak terminuBZP
[4WOG-1200.2712.47.2026] Usługa przeprowadzenia szkoleń specjalistycznych dla Grup Poszukiwawczo-Ratowniczych K9 - 13 ŚBOT – będącej na zaopatrzeniu 4 WOG w Gliwicach, w podziale na 4 części.
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy103 796,00 PLN
Liczba złożonych ofert1Niska konkurencja
Najtańsza oferta14 850,00 PLN
Najdroższa oferta88 946,00 PLN
Taniej od najdroższej74 096,00 PLN83% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+499%
14 850,00 PLN
najtańsza88 946,00 PLN
najdroższa
najtańsza88 946,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 24.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Gliwice). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajUsługi
Branża (CPV)80500000-9 — Usługi szkoleniowe
Numer ogłoszenia2026/BZP 00411683
Data publikacji28.08.2026 09:56
Kody CPV
80500000-9Usługi szkoleniowe
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu29.06.2026
- Wynik postępowania (ta strona)28.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-6bd9ae26-5d31-4c54-a1d0-69736d5119f4