Brak terminuBZP
Budowa i wyposażenie czterech placów zabaw na terenie miasta Starachowice: przy ul. Karpackiej, ul. Słonecznej, al. Armii Krajowej oraz ul. Kraszewskiego
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy348 090,00 PLN
Liczba złożonych ofert6Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta54 120,00 PLN
Najdroższa oferta237 390,00 PLN
Taniej od najdroższej183 270,00 PLN77% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+339%
54 120,00 PLN
najtańsza237 390,00 PLN
najdroższa
najtańsza237 390,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 27.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaMIEJSKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI JEDNOSTKA BUDŻETOWA W STARACHOWICACH
MiastoStarachowice
WojewództwoŚwiętokrzyskie
NIP6641871832
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Starachowice). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45112723-9 — Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
Numer ogłoszenia2026/BZP 00411776
Data publikacji28.08.2026 10:20
Kody CPV
45112723-9Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
37535200-9Wyposażenie placów zabaw
45111200-0Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233200-1Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45342000-6Wznoszenie ogrodzeń
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu01.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)28.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-f1016377-8ebe-4a4a-963b-4e2879dac344