Brak terminuBZP
Dostawa źródeł zasilania do radiostacji, pojazdów i pozostałego sprzętu dla 43 WOG w Świętoszowie
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy4 341,90 PLN
Liczba złożonych ofert3Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta4 341,90 PLN
Najdroższa oferta6 457,50 PLN
Taniej od najdroższej2 115,60 PLN33% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+49%
4 341,90 PLN
najtańsza · wybrana6 457,50 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana6 457,50 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 19.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Świętoszów). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)31400000-0 — Sprzęt elektryczny
Numer ogłoszenia2026/BZP 00412045
Data publikacji28.08.2026 11:30
Kody CPV
31400000-0Sprzęt elektryczny
31431000-6Akumulatory ołowiowo-kwasowe
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu21.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)28.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-fccce2f0-001d-439b-b37b-42236c1b29b4