Brak terminuBZP
Budowa wiat drewnianych z podziałem na dwie części. Część 1 - Budowa drewnianej wiaty edukacyjno-modułowej wraz z zewnętrzną instalacją elektryczną, Część 2 Budowa dwóch drewnianych wiat na sprzęt
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy893 574,06 PLN
Liczba złożonych ofert2Niska konkurencja
Najtańsza oferta171 888,83 PLN
Najdroższa oferta868 254,65 PLN
Taniej od najdroższej696 365,82 PLN80% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+405%
171 888,83 PLN
najtańsza868 254,65 PLN
najdroższa
najtańsza868 254,65 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 27.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Stalowa Wola). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45111200-0 — Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
Numer ogłoszenia2026/BZP 00412561
Data publikacji28.08.2026 13:19
Kody CPV
45111200-0Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45262300-4Betonowanie
45261100-5Wykonywanie konstrukcji dachowych
45422100-2Stolarka drewniana
45111000-8Roboty budowlane
45233200-1Roboty w zakresie różnych nawierzchni
34928210-3Wiaty drewniane
45261210-9Wykonywanie pokryć dachowych
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu17.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)28.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoZamawiający publiczny — inny
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-843580ef-41c8-4e2a-acde-369e3c7771f1